Ślub w Kazimierzu Dolnym

Ślub w Kazimierzu Dolnym to wydarzenie, do którego z pewnością będziemy sięgać pamięcią bardzo długo.

Tym razem mieliśmy przyjemność odwiedzić to miejsce ze względu na szczególny dzień Dagmary i Krzysztofa, którzy, aby powiedzieć sakramentalne “tak”, wybrali kościół farny w Kazimierzu Dolnym.

Kazimierz Dolny to malownicze miasteczko kojarzone głównie z pięknym rynkiem oraz ślicznymi widokami na Wisłę.

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z Dagmarą i Krzysztofem, nie mieliśmy wątpliwości, że współpraca z nimi będzie przyjemna. Od razu było widać jak dobrze się dogadują i wspaniale ze sobą czują, co pozwoliło nam wnioskować, że przed obiektywem będą czuć się naprawdę swobodnie. Jak się okazało mieliśmy rację!

Ten piękny ślub w Kazimierzu Dolnym na długo pozostanie w naszej pamięci nie tylko ze względu na wyjątkową oprawę ślubu czy też zabytkowy kościół farny w Kazimierzu Dolnym i jego historyczną duszę. Przede wszystkim będziemy pamiętać o wspaniałym klimacie jaki od samego początku nam towarzyszył. I o ile zazwyczaj przyszłym małżonkom towarzyszy stres i często panująca wokół nich napięta atmosfera udzielająca się bliskim, co w zupełności jest zrozumiałe u Dagmary i Krzysztofa było nieco inaczej.

Ślub w Kazimierzu Dolnym poprzedziły jak zwykle przygotowania. Uwielbiamy te momenty kiedy panuje lekkie zamieszanie i nikt nie ma nawet czasu zwracać uwagi na kręcących się fotografów. Rodzice drepczą z niepokojem zerkając na zegarki i chociaż zdenerwowani, to ukradkiem ze wzruszeniem spoglądają na swoje pociechy. Świadkowie, którzy ciągle upewniają się, czy na pewno obrączki są na swoim miejscu i druhny, które dbają o każdy szczegół podczas ubioru panny młodej. Jednak tym razem było odrobinę inaczej…

 

Dagmara wraz ze swoimi przyjaciółkami w wesołych nastrojach rozpoczęła przygotowania od wykonania makijażu. W trakcie mnóstwo wygłupów, a między nimi znalazł się czas na zabawę z kręcącym się po domu pupilem. Potem już moment, na który czeka każda kobieta. Ubranie sukni ślubnej. Dziewczyny dopięły wszystko na ostatni guzik dbając o każdy detal. Jednym słowem spokój i opanowanie jakie rzadko towarzyszą przyszłej pannie młodej.

Zabawnie było również u Krzysztofa i jego przyjaciół, zarazem świadków. Grono męskie brawurowo poradziło sobie ze wszystkim. Pełna swoboda w działaniu i kompletny brak skrępowania. W międzyczasie głośny śmiech chłopaków i braterskie, pełne emocji uściski. Pełen luz towarzyszył naszym baseballistom, co w zupełności oddają zdjęcia.

Zwarci i gotowi, na pełnym luzie, udali się pewnym krokiem do domu panny młodej, która z niecierpliwością oczekiwała stojąc w oknie. Reakcja Krzysztofa i Dagmary na swój widok? Bezcenna! Te wspaniałe emocje wymalowane na ich twarzach gościły również w trakcie uroczystości zaślubin.

Słoneczna pogoda, która rozpieściła nas tego dnia. Zadowoleni goście i piękne widoki w drodze do kościoła farny w Kazimierzu Dolnym… Jak niosą słowa jednej z piosenek ,,Ach, co to był za ślub!”.

W takich właśnie momentach uświadamiamy sobie, jak bardzo kochamy to, co robimy. Jak bardzo cieszy nas fakt, że możemy przeżywać te wyjątkowe chwile razem z Wami. Te emocje, które towarzyszą wszystkim dookoła, udzielają się również i nam.

 

Dziękujemy Dagmarze i Krzysztofowi za wspaniałe chwile spędzone w jednym z najważniejszych dni w ich życiu.

Jestem zachwycona, kocham was! Dziękuje zdjęcia są wspaniałe!!!!! 🙂 🙂 🙂 Nie lubię zdjęć, ale w naszych weselnych waszego autorstwa jestem zakochana i codziennie je oglądam!

Przed Wami ślub w Kazimierzu Dolnym – zapraszamy do oglądania 🙂

błogosławieństwo przed ślubem błogosławieństwo pary młodej tekst na błogosławieństwo kościół farny w kazimierzu dolnym samochód do ślubu piaseczno kościół w kazimierzu parafia w kazimierzu dolnym slub w kazimierzu dolnym ślub w kościele farny wejscie pary mlodej wejście do kościoła pary młodej tata do ołtarza panna młoda z tatą do ołtarza ślub kazimierz dolny ślub w kazimierzu dolnym ślub w kościele farny w kazimierzu dolnym obrączki dla panny młodej lublin kośiół farny kazimierz dolny para młoda kazimierz dolny ślub w puławach fotograf ślubny puławy ślub w kazimierzu dolnym sesja ślubna kazimierz dolny suknia dla świadkowej lublin garnitur dla świadka lublin Kościół farny św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym ślub w Kościele św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym ślub w puławach ślub puławy ślub w parafii św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym ślub kazimierz dolny para młoda kazimierz dolny sesja ślubna kazimierz dolny kościół w kazimierzu dolnym suknia ślubna lublin kościół w kazimierzu dolnym ślub w kazimierzu dolnym ślub w puławach ślub w radomiu ślub w lublinie fotograf ślubny garwolin fotograf ślubny piaseczno fotograf ślubny kazimierz dolny prezent ślubny ślub baseballisty prezent dla pary młodej lublin ślub baseball ślub baseball życzenia po ślubie ślub w kazimierzu dolnym baseball warszawa ślub kazimierz dolny auto do ślubu kazimierz dolny

 

Zachęcamy do oglądania również pozostałych sesji, do których link znajduje się tutaj.

Polub nas 🙂 www.facebook.com/PodwojnyPunktWidzenia

Jeden komentarz

  1. Mogę te zdjęcie oglądać i oglądać i oglądać..
    Powtórzę to pewnie jeszcze nie raz ale trudno 🙂 Bardzo bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę, za przepiękne kadry, za uwiecznienie wspaniałych momentów, za cudne oddanie na zdjęciach miłości, radości i wzruszenia!
    Jesteście profesjonalistami w każdym calu.
    Dziękujemy! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close