Jesienna sesja narzeczeńska pod Warszawą

Klimatyczna i niezapomniana jesienna sesja narzeczeńska to najlepszy pomysł, żeby wykorzystać piękną pogodę, ostatnie promienie słońca i nadwiślański krajobraz.

sesja narzeczeńska nad Wisłąjesienna sesja zdjęciowa

Co można zrobić w zimny weekend października, kiedy za oknami dzień staje się coraz krótszy? Odpowiedź jest prosta! Jesienna sesja narzeczeńska.

Wychodzimy z domu, by cieszyć się ostatnimi promieniami słońca. Z jakim efektem? Ba! Zobaczcie sami.

“Oderwanie się od codzienności i sposób na spędzenie czasu razem, ale w zupełnie inny wręcz fascynujący sposób!”. Tak podsumowali sesję Olga i Dominik, którzy nie do końca byli przekonani, czy uda im się swobodnie poczuć przed obiektywem. Szybko jednak okazało się, że to była jedna z najbardziej szalonych rzeczy, na które zdecydowali się za namową znajomych i jak sami przyznają, nie żałują! fotograf na ślub wołomin jesienna sesja narzeczeńska fotograf ślubny otwockNaturalność, dobra zabawa, ale przede wszystkim prawdziwe emocje, a przy tym łączące dwoje ludzi uczucie. Uwielbiamy to i staramy się wyrazić je każdym kadrem. Efekty bywają różne, ale koniec końców, wspaniale jest być nie tylko usatysfakcjonowanym z pracy, ale cieszyć się z reakcji głównych bohaterów sesji.

Uwielbiamy poznawać nasze Pary. Sprawiać, żeby poczuły się przed obiektywem swobodnie i naturalnie. Tak również było z Olgą i Dominikiem. W ich przypadku nie było wątpliwości, że sesja będzie świetną zabawą z doskonałym efektem. Mimo że początki były trudne 😉

fotograf ślubny legionowo fotograf ślubny mazowieckie sesja ślubna mazowieckie fotograf ślubny w pruszkowie fotograf ślubny garwolin sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska jesienią jesienna sesja narzeczeńska

Pierwsza myśl, jaka pojawiła się w naszych głowach na widok Olgi i Dominika? Tekst znanej doskonale przez wszystkich piosenki ,,Dwudziestolatki”! Pięknie się na nich patrzyło przypominając sobie słowa piosenki ,,Ja mam dwadzieścia lat! Ty masz dwadzieścia lat! Przed nami siódme niebo!”. Młodzi to fakt, ale miło było popatrzeć, jak potrafią otoczyć się czułością.

Olga – blond piękność z ostatnim słowem w ich związku 🙂 Dominik – cierpliwy i wyrozumiały, ale jak każdy prawdziwy mężczyzna, wie gdzie leży granica zachcianek ukochanej 😉 Jest to Para, która zna się doskonale i wzajemnie uzupełnia, co świetnie odzwierciedlają zdjęcia. Poza tym te emocje, ach!

fotograf ślubny garwolin sesja narzeczeńska pod warszawą fotograf sesja narzeczeńska

Jak sami przyznali, pomysł na sesję nie był ich inicjatywą. Jesienna sesja narzeczeńska była prezentem na ich kolejną rocznicę, którą niedawno obchodzili. Długo namawiani przez wspólnych znajomych postanowili spróbować czegoś innego. Czegoś tylko dla siebie, co stanowiłoby również wyjątkową pamiątkę. Jak sami napisali ,,To było wspaniałe przeżycie! Dziękujemy! Polecamy każdej parze, aby zdecydowała się na taką przygodę! Z pewnością nie będzie żałować!”.

To kolejna sesja, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie. Oprócz nadwiślańskich krajobrazów uwielbiamy również las i stare fabryki. Sesje możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

sesja ślubna nad rzeką fotografia ślubna piaseczno fotograf ślubny piaseczno fotografia ślubna otwock najlepszy fotograf ślubny warszawa fotograf ślubny w piasecznie plener ślubny fotograf warszawa fotograf sesja ślubna fotograf plener ślubny sesja narzeczeńska pomysły plener ślubny nad rzeką fotograf ślubny wołomin sesja ślubna w warszawie fotograf ślubny w wołominie najlepszy fotograf ślubny w warszawie sesja narzeczeńska pod warszawą jesienna sesja narzeczeńska jesienna sesja narzeczeńska sesja zdjęciowa nad wisłą

Polub nas 😉 www.facebook.com/PodwojnyPunktWidzenia

7 komentarzy

  1. Świetna robota! Zdjęcia cudowne, a opis reportażu po prostu bajka. Połączenie daje wspaniały efekt, oby tak dalej. Powodzenia 😉

  2. Super klimat, wspaniałe emocje, a zdjęcie zachodzącego słońca pomiędzy Olgą a Dominikiem pozostawię bez komentarz! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close